Damned Nights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vannak különös éjszakák mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek...... (Edgar Allan Poe)
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeVas. Ápr. 10 2011, 02:18

Mákvirág


"Mákvirág: ősidőktől a bűbájosok virága. A bőséget jelentheti, ugyanakkor a hiábavalóság megtestesítője is lehet, hiszen kábítószerként és fogamzásgátlóként alkalmazták. A mai szóhasználatban a mákvirág kedvesen rosszalló jelzővé vált, elkövetett csínyre, bűntettre utal.
Jelentése virágnyelven: "álmos, közönyös vérmérsékleted miatt szívedben nem támadhatnak jelentősebb indulatok.

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Makvir11

Mákfélék (Papaveraceae):lágyszárú, ritkán fás növények. Viráguk 2 lehulló csészéből, 4 sziromlevélből, sok porzóból és sok (egyeseknél 2) termőlevélből alakult termőből áll. Termésük tok. A magfehérje olajban gazdag. A piapacs (Papaver rhoaes) kalászos növények gyom-, gyógy- és festéknövénye. Tejnedve mérgező. A mák (P. somniferum) K-mediterrán származású gyógy-, élelem- és olajnövény. Éretlen gubójának beszáradt tejnedve az ópium, mely veszedelmes kábítószer, de fontos gyógyszeralapanyag is, tejnedvének és főzetének hatását már az ókorban is ismerték; kb. 25 féle alkaloidot (morfin, kodein, papaverin) tartalmaz. Magvai ópiummentesek és igen táplálóak.”

Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Előzmények   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeVas. Ápr. 10 2011, 02:38

Mivel e történet egy másik fórumon vette kezdetét, azért hogy mindenki számára érthető és élvezhető legyen íme az előzmények:

2010. szeptember 30. Csütörtök este 19:48
Detroit – A lakásod.


A jól megérdemelt szabadságod első napja. Már magasan az égen járt a nap mire hazavergődtél a mocskos éjjeli meló után. Néha már tele van a hócipőd az egészel, de ugyanakkor valami megfoghatatlan és számodra igencsak furcsa érzés jár át minden esetben amikor valakinek az orcáját kell átszabnod, a nálatok „megengedett” módszerek alkalmazásával. Hazafelé próbáltad kiverni a fejedből a nagydarab fehér fickó szétvert arcának az újra, és újra elédúszó látványát, aki nem, és nem volt hajlandó semmit elmondani neked arról, kinek a vértócsája díszelgett a kocsijában.

A kilenc-tizenegyre futott be a hívás kevéssel éjfél előtt, hogy sikolyokat hallanak a Harper sugárúton lévő I-Rock klub parkolójából. A kiérkező rendőrök míg oda nem értek meg voltak győződve arról, hogy csupán a rockerek csinálják megint a feszkót, és feleslegesen mennek ki. Amikor viszont meglátták a parkolóban a hatalmas vértócsát, már tudták többről lehet itt szó. Néhány óra múlva már a kihallgató szobában várakozott Jeff Klemant. A tükör tűloldaláról is remekül látszott, ahogyan a verejtékcseppek legörögnek a tarkóján lévő hurkafodrokon, s eltűnnek az inge gallérja mögött. A kihallgató tiszt nem ment vele semmire. Ezt te már akkor tudtad mikor a kezedbe vetted a meglehetősen vastag aktáját, s megláttad rajta a nevét.

A fickó ugyanis már nem előszőr teszi tiszteletét nálatok. A Pokolkutyák banda tagjaként vaskos bűnlajstrommal dicsekedhet. Már csak az emberölés hiányzott. Börtönbüntetését alig néhány hónapja töltötte le. A bíróság nem jutalmazta túl keményen azt hogy visszaeső. Drogokkal éppúgy kapcsolatba hozták, mint garázdasággal, rablással, és zsarolással. A bizonyítékok viszont valamilyen úton módon soha nem bizonyítottak rá semmit egyértelműen, vagy az is előfordult, hogy eltüntek, vagy megsemmisültek. Valami csoda folytán ez az ember eleddig mindig megúszta. Most viszont nem holmi bevert orrak, vagy ellopott aranyékszerek miatt kell aggódnia. A kocsijában egyértelműen meggyilkoltak valakit.

Mire a kihallgató tiszt kijött tőle, addigra már tudtátok, hogy egy fiatal nő volt az áldozat. Akkor mentél be hozzá, s előszőr próbáltad a tőled tellően emberileg kiszedni belőle a válaszokat a kérdésekre, de Jeff megmakacsolta magát, s nem szólt egy szót sem. A hallgatása az ami leginkább feldühített téged, s nem tudtad, de nem is akartad visszatartani magad. Tettleg próbáltad meg fontossá tenni számára a válaszok iránti vágyad kielégítését, de ez sem használt. Éppen hogy még élve szedték ki a kezeid közül, s a főnököd, ekkor ajánlotta fel, hogy menj szabadságra. Először elküldted a francba az ötlettel, de megértette veled, hogy ez nem választható opció. Így kénytelen voltál aláírni a szabadságkérelmedet, amit ő is azonnal engedélyezett.

A jelentésedet még megírtad, mielőtt letelt a műszakod, s mire távoztál befutott néhány információ is. Jeff autóját több helyen is megtalálták a közlekedésiek felvett anyagai közt, melyeket a közterületi kamerák által rögzítettek. A filmek segítségével kiderítették, hogy a férfi három fiatal nőt vett fel a reptéren koraeste, s velük együtt látogatott el a Powerhouse Gym –be, a fintness és testépítő komlexumba. Onnan már csak az egyikükkel jött el. Azt hogy a klub parkolójában mi történt továbbra sem tudni, viszont a lány hulláját a közeli Sasser park bokrai közt találták meg, brutális módon megcsonkítva. Valószínűleg Klemant pánikba eshetett, s hamarjában szabadult meg a hullától, ezzel próbálva késlelteni a munkátokat.

Amikor hazafelé indultál, már azt is tudtad, hogy Jeff életben marad, bár a sérülései igen csak nyolc napon túliak. Hazaérve konstatáltad, hogy elfogyott a felhalmozott zölded, s felhívtad Bobby-t akinél venni szoktad, hogy holnap éjjel mész a következő adagért. Aztán ágyba dőltél, s hamar el is aludtál. A leengedett redőnyöknek hála nyugodtan aludtál.

2010. szeptember 30. Csütörtök 19:55
Detroit – lakás


Kinyitom a szemem, a hold már magasan fenn van. Ránézek az órámra, áramszünet volt........villog mint valami riasztó. A karórám a szekrényen, este háromnegyed nyolc . Talán a mai történések tehették, talán mert kikészített az egész meló ,de úgy aludtam akár egy kómás beteg.

A konyhában keverek egy kávét, olcsó vacak olyan mintha eleve a zaccot innám, de legalább a kellő koffein megvan. Benyúlok a szekrényembe és már készítem a gyújtót mire eszembe jut,hogy nincs itthon fű.
-"A rohadt életbe....."
De bevillan,hogy szóltam Bobbynak, ekkor egy kicsit lenyugszom. Kabát fel és indulok a kocsimhoz. Beszállok és beindítom a motort.

Detroit – Főút

Egész út alatt Klemant jár az agyamban. Az a rohadt tetű, egy szarzsák,de ha köpött volna most legalább még az állományban lennék és nem szabadságon. A Pokolkutyák kis kedvence, bah...idióta csürhe. Azt hiszik olyanok mint Capone meg a bandája, csak az 80 éve volt most meg 2010-et írunk és ezek a szarzsákok könnyű prédák mintsem valami profi gengszterek akikre évekig kell vadászni. Be kell majd még a mai nap során néznem a Powerhouse Gym-be is, Klemant oda vitt a reptérről három nőt ,de csak az egyikkel távozott onnan. Ki kell derítenem,hogy kik voltak azok a nők.

Talán a nyilvántartásba bepillanthatok, bár szabadságon vagyok de attól még aktívan működhetek. Bejelentkezhetek esetleg tagnak is, talán a többi tag beszédesebb mint Jeff volt.Bár nem rajongok az ötletért, egy csomó agyatlan izomgép közé becsöppenni ,de az ügyért mindent.Ezért Jeff még érdemel egy kis nevelést,hogy nem kellene a városban amiben én ténykedem büntetlenül szart kavarnia. Lehet,hogy Isten megbocsájt neki de én nem.

A következő sarkon befordulva már meg is pillantom Bobby „főhadiszállását”.Közel állok a kocsival és leállítom a motort, majd kiszállok.

2010. szeptember 30. Csütörtök 20:42
Detroit – Zöld beszerzés

Nagyjából fél órát autózol mire elérsz Greektown városrészbe, ahol Bobby egyik igencsak jólmenő búvóhelye van. Ez nem más mint a Detroit's Custom 5150 tetoválószalon. Az egyetlen ami - legalábbis Bobbyé közül az egyetlen - ami nem a szegényebb környéken van. S mint ilyen nagyrészt nem a bandákból kerül ki a törzsközönsége. Itt igencsak gyakran megfordulnak a felső tízezer elkényeztetett csemetéi, akik a jelenkori divatőrületnek engedve széttetováltatják magukat. Ez volt az egyik olyan üzlet, melynek megszerzésében "közreműködtél" cserében azért, hogy Bobby tartja a száját a mai napig arról, hogy te is függő vagy.

A parkolóban az esti órára való tekintettel sincs kevesebb autó, lévén a hely éjjel nappal nyitva tart. Beparkolsz a sok puccos járgány mellé. Kiszállsz, s megérzed, hogy szemerkéni kezd az eső. Alighaju fejeden érzed meg előszőr a cseppeket, majd néhány az arcodra is esik mikor felnézel a szinte világosnak tetsző égre. Már nem a nap lemenő sugarai, hanem a város éjszakai fényei világítják meg a felhőket. Összehúzod magadon a vékony kabátod, és sietősre veszed az iramot, hogy mielőbb belépj a kivilágított helyre.

Odabent zene szól, s a pult mögött, mely szemben található az ajtóval, egy félmeztelen figura fordul feléd. Mellkasának bőrén frissen vart tetkó díszeleg, mely a szalon nevének a szórólapokra nyomott, és a dolgozók pólójára is rászitázott motívuma.

A helység nem túl nagy. Több paravánnal egymástól elfüggönyözött asztal vagy szék található benne. Úgy tűnik valóban nagyüzem van, mert majd mindenhonnan hallod az apró szerkezetek zümmögését, melyekkel a tetoválásokat készítik. Néhány függöny mögül kilesnek. Ahol dolgozók kukkantanak ki, onnan majdnem haveri köszönések szólnak feléd. Van ahonnan "én vagyok a faszább gyerek"pillantásokat lövellnek feléd az épp varrott férfiak. Akad viszont szinte perzselő pillantás is, egy szöszke babától. A csaj alaposan végigmér, s tekintete arról árulkodik, hogy szivesen összegyűrne veled egy-két lepedőt.

- Hátul van - int maga mögé Peter, a pultban álló srác, a lefüggönyözött boltív felé.

2010. szeptember 30. Csütörtök 20:43
Detroit – Detroit's Custom 5150


Bobby remek álcát talált arra ahol terítheti a zöldet. Elismerem azért én olyan fajta vagyok,hogy ilyen környéken azonnal kiszúrnám ha nincs rendben valami, de most nem ezen jár az agyam. Detroit's Custom 5150 , tetováló szalon. Nos ez nem az én világom, nem hinném,hogy a tetoválás jól mutatna például egy temetésen.
~"Itt fekszik nagyapátok, jámbor ember volt...erre az öreg nyakán díszeleg a "csődör" szó."~
A bőrömet nem pingálnám ki, soha. Egyszerűen a mai divatmajmoknak szinte ez lett az etalon. Javában megy a munka odabenn, hallom a tetováló gépek zümmögését, alig hangosabb a zene amit hallok. Amint az arcokra pillantok néhány kemény gyereknek látszó fazont is látok, attól még,hogy kibírják a tű útját a bőrükön attól még sírnának mint egy kislány egy találattól amit az utcán kapnának egy csencselt Glockból, megáll az ész. A pultos fickóhoz egy szavam sincs azonnal a boltív felé irányít. Lassan elindulok arrafelé, miközben megpillantok egy szőke csajt. Találkozik a tekintetünk, szemében ég a vágy.....de most nem ezért jöttem. Habár már egy hete nem voltam nővel, lefoglalta minden időmet a munka.
~Majd később szivi~....... mondom magamban és elindulok a boltív felé.

2010. szeptember 30. Csütörtök 20:43
Detroit – Detroit's Custom 5150

Átlépsz a boltíven. A függöny összezáródik mögötted, a s kinti fényár után szinte sötétnek érzed a folyosót. Pislognod kell párat, hogy hozzá szokj a félhomályhoz. Ismered a járást. Elmész három ajtó mellett, s a negyediken mely szemben nyilik a folyosó legvégén nyitsz be. Ez Bobby irodája, mely ahhoz hasonlít a legkevésbé.
A berendezése sokkal inkább egy szexfészekhez hasonlítható. Kényelmes fekvést bizosító kanapék terpeszkednek a falak mentén, a parkettát állati bőrök fedik. Piás üvegek állnak a szoba szerte elhelyezett kissebb nagyobb asztalokon. Levetett, gazdátlan fehérneműket is látsz, mind női. A lámpák fénytakarékosan oszlatják a sötétet. Bobby az egyik kanapén ül, annak egyik szélén. Mellette lustán elnyúlva egy fekete nő, igen kevés ruházatban. Fejét Bobby ölében nyugtatja.

Halk zene szól, s a szobát a jellegzetes illat tölti meg.
- Üdv James! - reccsen bele a térbe Bobby hangja, s furcsa mozdulattal mutat rád. A nőt kissé durván serkenti mozgásra, hogy felállhasson.

Kezet fog veled, majd int
- Ülj le haver - szív bele a majdnem csikkbe, majd feléd kínálja - Kostold meg!

2010. szeptember 30. Csütörtök 20:43
Detroit – Detroit's Custom 5150


Bobby tudja mitől döglik a légy, nők, fű, pia.....minden ami kell. Nem mondom olykor megfordul a fejemben,hogy beküldjem a hűvösre,de ő a beszállítóm, csak nem fogok a a kézbe harapni ami szórja az áldást.
Mielőtt elvenném a spanglit megjegyzem.
-"Bobby, haver tisztelet...úgy élsz mint egy király...irigyellek haver."
Elveszem a dekket és beleszívok, új anyag lehet...bár nem tudom. Amúgy is rég éreztem az izét egy jó Dzsojának.
Kifújom a füstöt és mondom.
-"Haver jöttem a szokásosért,de ha lehet akkor ebből adjál nekem mert ez jó cuccnak tűnik.

2010. szeptember 30. Csütörtök 20:43
Detroit – Detroit's Custom 5150


- Hé haver! Ne sértegess! - torpan meg, s rád néz komolyan, majd elvigyorodik.
- Mehetsz máshová, ha lefikázod a cuccomat. - s tudod szavai csak félig mókázók. Majd három lépéssel átszeli a szobát, s a túlsó ajtóhoz lép, mely mögött gardróbba látsz be. Pár percig matat csak, s becsukja az ajtót. Kezében visszazárható tasak, benne a zöld száraz növényi részek. Ledobja az asztalra.
- Itt az adagod. - mondja, és leveti magát a kanapéra ahonnan felállt. A nőért nyúl, annak hajába markol bele, s durván húzza az ölébe. A cicababa láthatóan megszokta már ezt a bánásmódot, macskaként dörgölőzik Bobbyhoz.
- Kétezer - közli az árat a dílered a szemedbe nézve eztán.

2010. szeptember 30. Csütörtök 20:43
Detroit – Detroit's Custom 5150


-"Hé.... soha nem tenném." - arcomon szintén vigyor ül.
-"Haverok vagyunk vagy nem?
Előveszem a kellő összeget és odacsúsztatom Bobynak. Nem szórakoznék vele, eddig is jó viszonyban voltunk, miért pont most rúgnám fel ezt.
Beleszívok még egy nagyot a spangliba majd megkérdem.
-"Boby, nem tudsz valamit a helyi bandákról?"
-"Név szerint a Pokolkutyákról.........a tagok közt van egy Jeff Klemant nevű sáros fazon."
-"Utánuk nyomozok, ha segítesz meghálálom."


2010. szeptember 30. Csütörtök 20:43
Detroit – Detroit's Custom 5150


- Persze hogy haverok vagyunk - mondja Bobby, miután a pénzt leteszed az asztalra. Nem veszi el, csak bólint.
Mással kezd foglalatoskodni. Csavarni kezd egy újabb decket. Gyakorlott mozdulatokkal szinte odafigyelés nélkül.
- Pokolkutyák? - néz rád felemelkedő szemöldökkel
- Mindenki ismeri őket haver - mondja - van hatalmuk a városban - közli
- Legalábbis egy részében. Oda nem tenném be a lábam a helyedben, ha Klemanttel szívóztál - s komolynak tűnik a figyelmeztetés. - Az East Side kilencvennégyestől a folyóig az övék - közli könnyedén.
- Inkább gyere velünk. Ma este nyit egy új dorbézhely. Már hetek óta terjednek róla a hírek. Kőkemény figuráknak is tartogatnak meglepetéseket. Lesznek nők, drog, pia, és vastag bukszájuak is jól érezhetik magukat. Egyszer megérni még neked is szétnézni. - s az időközben elkészült spanglit az ajka közé löki, és zippóval lángot tart alá. Vastag füstbe burkolózik ahogy meggyullad a több zöldet mint dohányt tartalmazó cucc. Beszívja a füstöt, s majd egy perc múlva fújja ki.
- Kitűnő ez az anyag - mondja bólogatva csillogó szemmel.
- Na velünk jössz? Összekapjuk magunkat és mehetünk. - s a nőt el is löki magától.
- Menj babám, öltözz csinibe. - hangzik a felszólítás és a felkelő nő fenekén csattanós ütés landol. A nő kisuhan a szobából, s kettesben maradtok

2010. szeptember 30. Csütörtök 20:43
Detroit – Detroit's Custom 5150


Ha még Bobby is tart tőlük akkor jobb lesz vigyázni, gyakorta Bobby az egyetlen olyan haver akitől tanácsot elfogadok. Szinte már barát,de azért nem kell hályogos szemmel nézni a dolgokat. Bobby az elosztóm és néha dumálunk, ő eddig az egyetlen akit nem akartam még kinyírni azért ahogy hozzááll a dolgaimhoz.
Mosoly fel és indulhat a műsor.
-"Veletek tartok, megnézem miféle csehó az amiről beszélsz."
Felkelek a székből majd lassan kisétálok.
-"Kint várok amíg elkészülsz."
Kimegyek a kocsihoz és kiveszem a hátsó ülésről a hosszú bőrkabátomat.
Majd visszamegyek és a tetováló paravánoknál várok. Odalépek a szőke cicababához lehuppanok mellé és szemezek vele, sanda mosoly és kacsintás, addig amíg Bobby készül addig én szórakozom egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeVas. Ápr. 24 2011, 19:53

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:00
Detroit – Detroit's Custom 5150


- Ez a beszéd tesó! – mondja Bobby s feléd nyújtja a decket.
Ha elveszed feláll s a gardróbhoz lép megint. Lila selyeminget vesz elő, s veszi fel. Most néz csak ki igazán úgy mint aki mindkét nemmel jó kapcsolatokat ápol. Cípőt is húz, fényes lakkost. Zoknira nem vesztegeti az idejét.

Beleszívsz, s az anyag megüt kissé. Megszédülsz s a szoba falai is hullámzani látszanak néhány pillanatig

S hogy elkészül a csikkért nyúl. Elveszi tőled nagy óvatossággal s mélyen lenntartva a füstöt szív belőle nagyot. Végig is ér rajta, s a csikket a hamuzóba nyomja el.
- Na húzzunk – kapja fel a kulcsot az asztalról, s kifelé indul.

Kiértek az előtérbe s odakint ott a csaja, alakre feszülő tigriscsíkos ruhában, mely alig ér az öle alá egy arasszal. Bobby magához karolja miközben a pultos sráchoz lép, felé tartva a markát. Az a kasszából kivesz egy köteg pénzt s a főnöke kezébe nyomja.

Aztán kimész. Odakint nedvesen csillan az aszfalt a lábad alatt. A kocsidból kiveszed a kabátod, s nem is árt, mert az eső szemerkél. Az égre nézve vékony felhőket látsz csak, ha mázlid van hamarosan eláll.

S végre Bobbyék is kijönnek a szalonból, s egy éjkék Subaru irányjelzői villanak fel, majd kattan a zár is.
Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Subaru11
- Gyere haver! – szól neekd, s engedi el a lányt. Bobby beül a kormány mögé. A csaja szájhúzva ül be hátra..


Vissza az elejére Go down
James Harwell

James Harwell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 45

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeSzer. Ápr. 27 2011, 23:53

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:10
Detroit – Detroit's Custom 5150


Bobby felém nyújtotta a dekket, az új cucc eléggé erős viszont a hatás magáért beszél. Nyugalom száll a legzavarosabb elmére is, ezért kedvelem a füvet. Ebbe a cuccba még nem halt bele senki, nem úgy mint a többi belövős vagy szippantós szarba. Az osztagnál mind élünk valami „nyugtatóval”. Egyesek piálnak, mások kúrvákhoz járnak, és vagyok én. Én vagyok az osztag feje, szóval nekem nagyobb teher van a vállamon, nekem kell a fű és a nők. Ez a két kombináció teszi teljessé a nehéz napom végét.

Beleszívok , a füstöt egy pillanatra benntartom majd szép lassan kielégülten fújom ki, még egy kis karikát is próbálok alkotni,bár eléggé erőltetettre sikerül. Elégedett fülig érő szájjal adom Bobby tudtára,hogy az anyag az eddigi legjobb amit valaha szívtam. Bár olykor vannak kiesések, többfajta cuccot is szívtam már, Kazahot, Ruszkit,Cubait...és így tovább.

A hallucináció a már megszokott és elfogadott velejárója a fűnek. A szemeim előtt a szoba mintha vékony papírból volna amit a szél lebegtet, eszméletlen. Pillanatokkal később Bobby is beleszippant majd pedig elnyomja a csikket és szól ,hogy megyünk. Felállok és kihúzom magam, a szobafényei mintha táncolnának a szemeim előtt majd később helyreáll a rendszer.

Kimegyek a kabátomért a kocsimhoz, majd felveszem. Van is rá most már okom, mivel az eső szemerkél. Becsukom a hátsó ajtót majd, a kesztyűtartóban matatok. Ekkor villan be,hogy a szolgálati fegyveremet otthon hagytam, rácsapok a műszerfalra.
-”Ezt a marhát, gratulálok Jimmy csak gratulálni tudok!!!”
Kikászálódok a kocsiból majd dühösen bevágom magam mögött a kocsi ajtaját, zsebemből előveszem a kulcsot , egy gomb megnyomása után a központi zár működésbe lép és a kocsi be van zárva. Nem vagyok benne 100%-ig biztos,hogy a környéken ne lenne olyan aki nem tudná feltörni,de Bobby környéke ez. Bizakodunk,hogyha valaki cseszteti a kocsit az Bobbyval találja össze magát.

Majd Bobbyék is kijönnek, a kocsi amelyikhez odalép egy szép Subaru. Nem is tudom,nekem nem jönnek be ezek a fajta csicsás Ázsiai gépek, maradok a jó öreg Amerikai járgányoknál. Bobby a vezető ülésbe ül, én mellé, a csaj meg hátra. Látszik az arcán,hogy nem ez volt az elképzelése,hogy ő hátul ül. Én csak egy mosolyt intézek felé majd előre nézek.
-"Bobby, tudnál bővebb infót adni,hogy hová is megyünk?"

Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeVas. Május 15 2011, 01:24

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:20
Detroit – Detroit's Custom 5150


Bobby rád vigyorog.
- Ejj de kiváncsi valaki – mondja
- Leesett már hogy nem az örsön vagy haver?! – kérdi komolykásan, majd a combodra üt.
- A Roncsderbybe megyünk. – mondja végül
- De mivel most nyit, úgysem tudod milyen hely – cukkol jókedvűen. A csaj kínjaira ügyet sem vet. - Odamegyünk, oszt majd meglátod. - tenne pontot a dolog végére.
Mindeközben kigurul a helyéről az autóval, s besorol a fogalomba. Mivel a tömegközlekedés meglehetősen rossz elég sok az autó, s még elég korán van ahhoz hogy ezt érezzétek is. Nem haladtok emiatt gyorsan, bár Bobby megpróbál egérutakat találni.
Van ahol sikeres, van ahol nem. Aztán nagyon beletrafál épp egy kerülő utat próbálva ki, ugyanis egy helyszínelésbe futtok bele. A teljes úttest lezárva. Nem tudrok kikanyarodni. A sárga szalagon túl egy motoros szinte kettécsapott holttestének darabjai hevernek egymástól nem túl messze, melyet még nem takartak le, s egy furgon és egy személyautó áll egymással szemben az elejük tisztességesen összetörve. Ezeknek utasai apró csoportot alkotva álldogálnak, hűdötten. A rendőrségi és az épp megérkező mentő lámpái kisérteties színre fetik a helszínt.
- Hát öcsém ez már nem megy sehova – mondja Bobby kis fintorral a motorosra célozva, s megpróbál visszatolatni a szűk utcában. A mögöttetek jövő néhány autó is ezt próbálja mikor rájönnek előre nincs egy darabig közelekedés…

Vissza az elejére Go down
James Harwell

James Harwell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 45

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeHétf. Május 23 2011, 15:57

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:25
Detroit –Útban a Roncsderby felé


Bólogatok mint valami hülye tudtam,hogy nem kerülök közelebb az igazsághoz és Bobbyból a stílusa miatt nem igen szedek ki semmit ezért kinyögöm.
-”Ok, értve majd meglátom.”
A vezetési stílusán lehetne mit csiszolni, attól,hogy szép kocsi meg egy jó csaj is van a közelemben még egyenlőre élni akarok. Korai volna a mocskos alvilágnak örülnie azért,hogy egy „igazi zsaru” megdöglene ilyen korán. A kocsi elhalad egy baleset mellett, azon pillanatok alatt amíg megfigyeltem a tett színhelyét egy egyszerű baleseti halál a diagnózis. Az orvosszakértő és a halottkém is megerősítené a kijelentésemet. Persze ha még spekulálni akar ezen valaki akkor lehetne az egész beállított véletlennek tűnő gyilkosság. Talán az illető sokat tudott és a pofája sem állt be így eltették láb alól. Vagy pedig a fazon nem fizetett időben vagy a napi kábszeréért vagy pedig a védelmi pénzt nem tejelte le. Sok ilyennel találkozom nap mint nap, végtelen sora van ennek már. A bűn itt Detroitban olyan mint valami mitológiai Hidra. Ha elintézel egy fejet kettő jön a helyébe, így van ez itt is. Ha egy dílert lenyomsz, egy piti maffia vezért, esetleg egy utcai bandát likvidálsz később azt veszed észre,hogy újfent megjelennek csak szervezetebben vagy ha nem az ész a központi összetartó erő azt létszámmal kompenzálják.
~”Jeff Klemant......Jeff...Jeff..”~
Beette magát az agyamba, egy ilyen fickó nem szokott gondot okozni nekem, de most be kell valljam ez az egy most kifogott rajtam. Igazán penge ügyvédek lehetnek körülötte, ez arra enged következtetni,hogy ő egy gyalog a nagyok játszmájában. Eddig megúszta a dolgokat, mivel a Főnökei hasznosnak tartották,de eljön az idő mikor Jeff egy pattanás lesz a megmentői seggén....és én akkor ott leszek. Bizonyíték kell és akkor meglesz a fickó, fel kell göngyölíteni az ügyet.

Úgy tűnik még messze lehetünk ezért most áttérek egy másik témára mivel Jeff ügye egy kissé irritáló és enyhén felforralja az agyvizem.
-”Haver, kérdezhetek valamit?”
-”Ismerlek már egy ideje de soha nem kérdeztem meg. Te hiszel valamiféle felsőbb hatalomban?”

Előfordulhat,hogy a fű beszél belőlem....de én gyakorta hangoztatni szoktam nézeteimet. Ateista vagyok és sok dolgot láttam már vallásos felindulásból elkövetve. Gyermekeket megrontó papok, emberáldozatokat végző utcai suhancok.....elfog a hányinger mennyi bűnt rejt el a vallás és a hit fátyla.
-”Én a saját szememmel látom nap mint nap,hogy Isten vagy Jah vagy hívják ahogy akarják nem létezik. Ha létezne valami ilyesmi akkor nem épp az lenne a dolga,hogy megvédjen minket?”
-”Mennyi szenvedés van a földön, ember embernek farkasa.....mármint......áhhh.”
-”Haver lehet,hogy az anyag beütött és magasröptű beszélgetést folytatok....de kíváncsi lennék mi az álláspontod vallásos téren.”


[kiemeltem a gondolat és a beszéd szövegét,hogy jobban lehessen látni, remélem nem baj Very Happy]
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeSzomb. Jún. 04 2011, 18:44

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:25
Detroit –Útban a Roncsderby felé


Bobby rádnéz. Szavaid, fejtegetésed hallva egyre szélesebb vigyor terül el ajkán.
- Hát haver – nevet fel – ritka jó az anyag annyi szent, de én sem beszélek tőle zöldségeket!? – ingatja meg a fejét nevetgélve.
Aztán vállat von.
- Itt csak egy hatalom van testvér. Az pedig a pénz. Mindent az mozgat. Mindenkit azért ölnek. – mondja komolyan de nem kesergőn. Láthatóan Bobby ezt a dolgot így fogadja el ahogy van.
- Akinek van pénze az megvédi vele magát. Akinek nincs – von újra vállat – az így járt testvér. – bólint nagyot szipogva. Nagynehezen kijuttok a szűk utcából, s másfelé vehetitek az irányt.
Nem is haladtok túl sokat és begurultok egy magas kör alaku épület alá, a mínusz elsőre. Odalent öltönykék irányítják az autókat. Bobbynek intenek, és ezen a szinten a hátsó, c szektor felé terelik. Odagurul. Még akad rengeteg hely itt. Leparkol.
- Megjöttünk – mondja jókedvvel nézve rád.
- Menjünk, üssük ki a ház oldalát – boxolja meg a vűállad játékosan de nem annyira finomkodón. Aztán kiszáll, és türelmesen vár hogy ti is kiszálljatok.
Vissza az elejére Go down
James Harwell

James Harwell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 45

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeVas. Jún. 19 2011, 12:20

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:26
-Roncsderby -


Hát Bobbynak elég sajátságos véleménye van,de nem tévedett nagyot. Nagyobb hatalom a pénz az embernél, már az életnek is ára van. A hadsereg sem akar milliókat kidobni egy emberük miatt, nem ér meg nekik egy emberélet 1 milliót sem. Majd a gondolataim menetét megszakítja,hogy megérkeztünk. Bobby leparkol és leállítja a motort.

A csajra pillantok és végigmérem még egyszer, el kell ismerni van ízlése a srácnak nők terén. Majd benyúlok a kabátom zsebembe és megnézem mennyi pénzem van. Nem veszem ki,de érzek egy kis köteget a zsebben majd nyugodt mozdulattal kiveszem a kezem. Bobby megboxolja a vállam barátilag én ezt egy mosollyal nyugtázom. Majd kiszállok a kocsiból és egy nagy levegőt veszek.
-”Na akkor had szóljon.”
Eközben illedelmesen mint valami kiscserkész a csajnak megpróbálok segíteni kiszállni a kocsiból, ha engedi. Ha nem akkor ez legyen Bobby gondja, végül is ő kefélgeti.
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeVas. Jún. 19 2011, 14:37

Kedves Játékos! A fejlécben az idő telésének gondját és a helyszín megjelölést, kérlek bízd rám. A beszédet ne tedd idézőjelbe, ellenben bold formázást adj neki – olvasd el a postokkal szembeni kérésem, ha kell minden reagod előtt, ha képtelen vagy megjegyezni. Ha pedig valamit velem nem egyeztetsz, hanem önhatalmúlag eldöntöd van-nincs –nos azzal úgy jársz, mint most a pénzecskével.
Curse.


2010. szeptember 30. Csütörtök 21:30
Detroit – A Roncsderby-ben


A zsebedben akad egy köteg pénzecske. Száz dollár, csupa egydoláros bankjegy. Tudod ha elővennéd így, simán hülyének néznének.

A csaj ügyet sem vet rád, még mindig durcásnak látszik, amiért nem Bobby mellett ülhetett.

Bobby kiszáll, a csajnak nem segít. Megoldja egyedül. Bobby mellé áll. Az átöleli jelezve a birtokviszonyt.
- A lifthez megyünk- int fejével a dílered, és el is indul visszafelé, azaz az épület középpontja felé. Ugyanis ott az egyetlen lift. Mellette „körbe, ráépülve” a lépcsőház. Lépcsőházat még a körívek peremein is látsz néhányat.

A lift megáll és az ajtó hang kiséretében kinyílik. A lift majdnem az épület középpontjában fut felelé. Kilépve belőle előttetek kitágul a tér. A palfon is magasan van felettetek. Az épület valaha valószínűleg egy gyár, vagy malom, vagy raktár lehetett. Erre utal a sok oszlop is talán.
Az emeltet ahogy körbepillantasz egy helyen szakítja meg fal, s az a lifttel egy vonalban húzódik a teljes kört átérve. Mintha egyenesen csak ketté osztottak volna egy kört.
Ahova ti jutottatok valamiféle hatalmas bár. A padló kövezett. A kör ezen felén, a külső ívén helyezkedik el a pult, a söntés majdnem faltol falig ér. A fény rejtett fénycsövekből szüremlik elő, s vonja félhomályba az egész szintet. Kényelmes asztalokat látsz székekkel. Akadnak boxosított kanapék, és a bár előtt végig bárszékek. A helységben még alig vannak. Néhány boxban üldögél kisebb nagyobb csapat. A bárpultnál is csak néhány széken ülnek. A vendégek ruházata igencsak változó. Akad itt a szegecsekekl kivert bőrszerkótól kezdve az öltönyig, és kisestélyiig minden. De úgy érzed ezzel senkinek semmi baja. Az elegánsak nem tekingetnek kinézően a lazább öltözetüek felé, s azok sem veszik rossznéven a közéjük nem illő túlöltözöttséget. Konszolidált zene szól, inkább halkan mint hangosan.

Bobby az órájára néz.
- Hú basszus, jó korán van még! – fintorodik el Bobby s körbepillant.
- Lehet változott a dolog és nem tízkor lesz a megnyitó?? – teszi fel a kérdést halkan.
- Na ezt kérdezzük meg – indul a pult felé. Odaérve felül egy bárszékre. A csajnak tőle balra mutat helyet. Neked jobbra.
S máris jön az egyik pultos, helyes kis „propellerrel” a nyakában.
- Jó estét. Mivel szolgálhatok? – kérdezi udvarias kedvességgel.
Bobby a csajra néz. Az egy koktélt kér. Bobby pedig egy sört. A pultos nyugtázólag bólogat, majd rád néz, s várja hogy te is feladd a rendelésed…
Vissza az elejére Go down
James Harwell

James Harwell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 45

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeKedd Júl. 12 2011, 22:57

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:30
Detroit – A Roncsderby-ben


Nos végül megérkeztünk a „majd megtudom” épülethez, érdekes,hogy egy valaha romos épület micsoda átalakuláson mehet keresztül egy kis pénz által. Apropó a pénzről jut eszembe a kis üzlet óta nem vagyok igazán vastag. Hozhattam volna több lóvét is ,de ez most így alakult...nem vettem számításba azt,hogy épp Bobbyval fogok lógni ma este. Az egyik percben még a kocsinál vagyunk a másikban már egy liftben álldogálunk. Nem szólok egy szót sem,de gyakorta ha szívok akkor fosom a szót, bár most nem jut eszembe semmi. Előfordulhat,hogy a cucc játszik az agyammal vagy csak egyszerűen fáradt vagyok.....fogalmam sincs.

A lift ajtaja kinyílik majd egy hatalmas bár tárul a szemem elé, nem spóroltak rajta. A teremben félhomály uralkodik.
~ „eléggé sejtelmes.....hmmm.”~
Alig vannak a bárban, lehetséges,hogy korán jöttünk még szinte nyitás előtt lehetünk. Nem mintha tudnám,hogy egy ilyen kaliberű klubféleség mikor nyit, ez mind csak feltételezés. A vendégek öltözékét összevetve az enyémmel amely nevezhető „egyszerűnek”...hát nem igazán lógok ki a sorból mivel itt igen sokszínű a felhozatal. Szól valamiféle zene is,de se az előadó se pedig a stílus nem ismerős. Nem vagyok ősember, szeretem a zenét,de a mai gépzenék és a nyál között nehéz eligazodni, nem is töröm magam a hallott anyagon tovább. Utunk a bárpulthoz vezet ahol egy jól öltözött csapos fogad minket. Bobby nője leadja a rendelést, valamiféle koktélt rendel. Ha jól sejtem nem fukarkodik és beleválaszt, nem mintha annyira izgatna mit iszik. Bobby sört rendel, nem gondoltam volna. Az volt mindig is a sztereotip elképzelésem Bobbyról,hogy valami töményet iszik, gyakorta én is sörözöm.....nem mintha épp fű után vagy előtt azt kellene....de én így szoktam. A csapos végül felém fordul és tőlem is várja a rendelést.
- Whiskey kérnék.....duplát.
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeSzomb. Szept. 01 2012, 12:57

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:45
Detroit – A Roncsderby-ben


A csapos bólint, s odébb lépve pohárért nyúl. Csilingelő hang kiséretében jeget rak bele, s erre tölti az italt. Alátétet eléd csúsztatva helyezi rá az italod. Bobby elé habbal bevont sör kerül, azonnal bepárásodó csinos korsóban. Majd nekiáll megalkotni a koktélt amit a cicababa kért.
- Mikor lesz a hivatalos megnyitó? – szólal meg Bobby a pultoshoz intázve a szavait. Az ráemeli a tekintetét.
- Amikor a tulaj jónak látja. – válaszol természetesnek véve a dolgot, s hangsújával jelezve ezt a témát lezártnak tekinti. Bobby ajkat biggyesztve fintorodik el, de bólint aprót. Belekortyol a sörébe, majd a székét kissé kijjebb forgatva a vendégsereglet szemlélésébe fog. A nő végre megkapja az italát, s belekortyol. Halkan kérdez valamit a pultostól, mire az diszkréten válaszol neki valamit. A nő lerakja az italt s lecsusszan a székről, s mivel mindezt Bobby hátamögött teszi csak te látod. A helységbe nyíló ajtó felé veszi az irányt, majd kinyitva azt eltűnik mögötte.

A vendégek egyre csak érkeznek. A nagy térben még mindig nincs tömeg. Csoportok alaklulnak ki, majd bomlanak fel, s rendeződnek újra más emberekből álló csoportokká. Szinte mindenfajta embert látsz. Keleti vonásúakat éppúgy mint feketéket, fehéreket, vagy épp keverékeket. Akad itt csúf, és gyönyörű, elegáns nő és férfi, hippi, rocker, vagy utcalányféle is. Mégsincs szóváltás, vagy hangos szó. Nem látsz megvetést, vagy lenézést az arcokon. A zene nem túl hangos, érzékekre ható. Az este eddig kellemesnek tűnik, az italod pedig kitűnő.

Bobby csaja tér vissza, s ül fel a székre. Kortyol az italából, majd Bobby hátához simulva annak nyakába fűzi a karját. Bobby nem rázza le magáról, hanem a nő combjára simítja rózsaszín tenyerét, szinte a bugyi pereméig felcsúsztatva azt. A közeg és a zene fokozza az érzékiséget talán.

Ebből az estéből még akármi is lehet, s mivel szabin vagy tudod hogy nyugodt lelkiismerettel belevetheted magad a buliba. Már ha elkezdődik végre. S ahogy nézelődsz, s szürcsölöd az italod valami ismerős vonzza magához a tekinteted. Egy félig kitakart arc ismerősnek tűnik. A nagydarab kopasz, hájas nyakú férfi aztán végre feléd fordul. Klemant arcán a vigyor töretlen ahogy beszél egy kisebb csoportban. Hökkeneted teljessé válik mikor rádöbbensz a férfi teljesen sértetlennek tűnik. Pedig neki nem szabadna itt lennie. Hiszen életveszélyes állapotban szállították kórházba a kihallgatást követően…
Vissza az elejére Go down
James Harwell

James Harwell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 45

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeHétf. Szept. 10 2012, 19:59

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:30
Detroit – A Roncsderby-ben

Körülnézek és Klemant veszem ki a tömegből és lássanak csodát egyben van. Pedig esküzöm szétszedtem a mocskos pofáját. na ennek a végére járok, felcsapom a wiskeyt majd szólok Bobbynak.
-Hé haver járok egyet . -majd mikor meglátom,hogy mennyire bújnak a csajával egymáshoz így szólok.
-Szobára szobára, ha itt a farkad nem bír magával a csajodnak vetélytársai lesznek méghozzá szép számmal....na léptem rögtön jövök.
Nem vagyok tenyészbika típus de férfiak között egy farokvicc néha nem árt, a férfi egó törékeny.

Sétálok egy darabig,hogy ne keltsek feltűnést majd továbbmegyek Klemanék asztalától, aztán hirtelen visszamegyek.
-Szevasz Kleman öreg cimbora, mi a helyzet de rég láttalak...utoljára szétvertem azt a tetves pofád és majdnem,hogy az orvosok is rádaták az utolsó kenetet bazdmeg. Mit keresel erre felé te szaradék?
Nem fogok balhézni,de ha bedurvul a helyzet akkor itt nem lesz jó vége a történetnek.

GM: Van nálam fegyver, mármint eltettem nem emlékszel. A szolgálati fegyveremet le kellett adnom? Csak mert minden valamire való mocsok zsarunak van extra stukkere. Ha jónak látod akkor ott van az övemen a stukker elrejtve, ha nem akkor csak az ökleim vannak amikkel majdnem ,hogy úgy bánok mint a skulóosztóval Very Happy
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeKedd Szept. 11 2012, 00:50

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:50
Detroit – A Roncsderby-ben


Kedves drága, hőn szeretett (majdnem kedvenc) játékosom! 1.A fejlécben már telt az idő, javítsd kérlek. 2. Fegyvered nuku. Olvasd csak el a néhánnyal lejjebbi reagot ahol kiderül hogy otthon hagytad. Tehát van mindösszesen a két szép öklöd. 3. Klemanék nem ülnek. Sem asztalnál, sem máshol. Olvasd figyelmesen amit írok! 4. Helyesírásból egyes! Razz Smile
Továbbra sem te döntöd el a van/nincs-et főleg ha nem egyeztetsz előtte velem!


Bobby rádvigyorog, miközben szinte belemarkol a csaj combjába. Az felszisszenve nyög fel.
- Ne aggódj miattam öregem! Elbírok egyszerre tíz nővel is! – vág vissza a fekete férfi, s ezzel egyidőben másik kezével látványosan markolja meg a dudort a nadrágjának öltáján. Majd felnevetve meglapogatja a hátad.
- Tudod nekünk strapaállóbb mint nektek – cukkol, de hagy menned a dolgodra.

Klemanék egy kisebb csoporban álldogálnak. Egy másik férfi lép oda hozzá, egy magas fekete, majdnem földig érő raszta frizurával, és különc bőrszerkóban. Kezet fognak hajlított könyökkel és megölelve egymást másik kezükkel barátian lapogatják egymás hátát. Majd kibontakoznak az ölelésből és kedélyesen beszélgetni kezdenek. Túlmész rajtuk, majd hirtelen visszafordulva lépsz a közelükbe. A kis kör amit alkot a csoport megnyílik ahogy beszélni kezdesz. Minden pillantás rád szegeződik. Melletted a raszta férfi magasodik tőled balra, veled szemben Klemant. Az elvigyorodik, és felsóhajt.
- Látod? Nekem még te sem árthatsz puhapöcs! – fonja mellkasa előtt karba a kezeit. A feszültség érezhetően megemelkedett a közeletekben…
Vissza az elejére Go down
James Harwell

James Harwell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 45

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeHétf. Szept. 24 2012, 19:08

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:50
Detroit – A Roncsderby-ben


A sértésre nem reagálok semmit,nem akarom egy ifjonc zsaru látszatát kelteni. Mivel sokat látott vagyok már,nem fogok kiborulni rajta.
-Szerencséd te szemét,hogy most jó kedvemben vagyok. Máskülönben a lenyúzott bőröddel tapétáznám ki a falam.
Majd folytatom.
-Visszaeső vagy Kleman és az én dolgom a magadfajta söpredék hűvösre küldése. De tudod történnek olykor "balesetek".

Körülnézek az arcokon majd Klemanhoz közelebb lépek, arcunk között a távolság talán húsz centiméter lehet. Érezhető ennek a mocsoknak a bűze. [de csak akkor ha a többiek nem lépnek közbe]
-Nem tudom,hogy javultál fel azt se tudom mit keresel itt,de egyet jól jegyezz meg, még nem végeztünk. A segged vagy a cellában rohad meg vagy pedig a halottkém fogja megvizsgálni erre mérget vehetsz.
Lassan [drámaian] húzódom vissza majd szúrós pillantásokat vetek a többiekre. Végül Klemanra mutatok mikor elmegyek.
-Neked annyi.....az enyém vagy.

Majd eltávolodom tőlük és elvegyülök a tömegben. Körülnézek eme új szórakozóhelyen.
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeKedd Szept. 25 2012, 13:46

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:50
Detroit – A Roncsderby-ben


A bőrnyúzás említésére a kört alkotók felmorajlanak
- Hhúúúú… - és egymásra nézve széles vigyorokra húzódnak az ajkak. Klemant is gúnyosan vigyorog, legszívesebben itt és most újra szétvernéd a pofáját.

Körbenézel és a gúny mellett a kiváncsiságot, sőt valamiféle várakozást is látsz az arcokon. Majd belépsz a körbe, Klemanthoz, aki nem lép hátra, mégcsak a szeme sem rebben meg. Állja a szúrós fenyegető pillantásod, de szavaidra nemhogy megrémülne, vagy riadna, még szélesebbé válik a mosolya. Ez az utolsó kép mi elmédbe közvetítődik. Aztán egy utést érzel a tarkódon és mire a tested a földre ér, tudatod a semmi feketeségébe hull….

Kegyetlen hideg folyadék ömlik végig meztelen(?) felsőtesteden. Tested izmai reflexszerűen rándulnak össze, ahogy a tűdőd hirtelen töltődik meg levegővel, s moccannál. Válladba, karodba fájdalom hasít, sőt csuklódba is. Szemed előtt még homályos a világ az arcodon is folyókázó víztől, szádon át veszed a levegőt, s felfogod végre hogy a lábad alig ér le a földre. Lánc csörrenése csatlakozik minden egyes moccanásodhoz, s rájössz a karod azért fáj, mert egész testsúlyod arra nehezedett eddig. Lábújjhegyre próbálsz állni hogy csökkentsd a kellemetlenséged. Aztán lassan kitisztul a kép előtted….

Plafonig felcsempézett hideg helységben vagy, ablakot nem, csak ajtót – nehéznek tűnő, és párnázott(?) ajtót – látsz az egyik oldalon. Veled szemben egy rozoga asztal, körötte néhány festékehagyta szék. A plafonon több csigát is észreveszel, s mindegyiknél bilincsben végződő láncok lógnak, amilyen a te karod is fogva tartja. Néhány fénycső szolgáltatja fentről a fényt. A padlón összefolyó rácsa nyeli el a rádzúdított vizet...

Az asztalon félfenékkel egy idegen férfi ül, öltönyben, ingben és nyakkendőben. Mellette egy morc izomtömeg, aki ledobja a vödröt épp.

- Örülök, hogy végre megismerhettem Mr. Harwell. – szólal meg kissé rekedtes hangon az üzletembernek látszó pasi. Mélyzöld szemei felett fekete haj keretezi magashomlokú kissé hosszúkás, komoly arcát. Fiatalnak húsz és harminc közöttinek mondanád, de tekintete mintha egy koravén emberé lenne.
- Legnagyobb sajnálatomra Ön nem értette meg feletesse sugalmazott tanácsát, hogy tartsa távol magát Klemanttól. Lám még ide is képes volt eljönni, hogy a becsvágyában keletkezett sérelemért elégtételt vegyen. – s rosszallóann csóvál fejet
- De hát, ezek szerint többre tartja magát, és a halállal is dacolni képesnek. – sóhajt fel színpadiasan.
- Ma megmutathatja valóban így van e. – áll fel az asztalról
- A közönség imádni fogja. – mosolyodik el gonoszmód.

- Adjátok rá a hámot, és készítsétek fel a labirintusra. – intézi utasító szavait a másik férfihez.
- Igen Uram! – feleli amaz kötelességtudóan és tisztelettel.

Aztán visszafordul hozzád
- Ha kiverekszi magát élve, meglátjuk hogyan tovább. – mondja majd hátat fordít és kifelé indul….
Vissza az elejére Go down
James Harwell

James Harwell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 45

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeHétf. Okt. 08 2012, 22:40

2010. szeptember 30. Csütörtök 21:50
Detroit – A Roncsderby-ben


A fájdalom kezdi átvenni az uralmat testem felett, mikoron is a hideg víz hoz vissza. Ismeretlen helyen vagyok megkötözve, Előttem egy üzletember típusú szokványos öltönyös rohadék.
-Labirintus....? Hám.....?....közönség???
Valamiféle alvilági gladiátorharc lehet ez ahol összeresztik az embereket és azok a túlélésért küzdenek, rémlenek ilyen pletykák és úgy tűnik igazak.....és én vagyok most az egyik atrakció. Remélem csak a fű miatt hallucinálok...de nem, sajnos ez a valóság.
-Miféle beteges játék ez, mind rohadtul meg fogjátok szívni. Te főleg ,Kleman az enyém....nem érdekel,hogy a zsebedben van a rendőrörs...nem érdekel.

Majd nagy levegőt veszek , megrázom a láncaimat melyekkel ki vagyok kötözve és ahogy csak a torkomon kifér ordítok a távolodó alak felé.
-HA INNEN KIJUTOK NEKTEK VÉGETEK? HALLOD....... MINDENKIT KINYÍROK!!!!!
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeKedd Okt. 09 2012, 13:17

2010. szeptember 30. Csütörtök éjjel….
Detroit – A Roncsderby-ben


Az öltönyös férfi hunyorogva fordul feléd vissza
- Nekem semmi baj nincs a hallásommal Mr. Harwell. De úgy tűnik az Önével igen nagy problémák vannak.
- Próbáljon meg beletörődni a sorsába, és abba is hogy Klemant, akárcsak a saját élete mostantól az enyém. – jegyzi meg idegesítóen nyugodt – halkan. Majd több szót nem fecsérelve rád elhagyja a helységet. A másik fickó is kimegy vele. Egyedül maradsz. A láncaid semmi mozgásteret nem engednek, s ha megrángatod őket csak azt éred el, hogy kellemetlen fádalmat okozol maganak.

Nem tudod mennyi idő telhet el, de nem pár perc. Hólyagod megtelt, és érzed igencsak könnyítened kellene magadon. A vádlid egyre fájdalmasabb ahogy próbálod a válladról, karodról a terhet levenni. Ám aztán a lábad sem bírja és kénytelen vagy váltogatni a dolgot. Hol lógsz a karodon, hol lábújjhegyre állsz. Minden tagod fáj már, és a fokozott terheléstől lábad is remegni kezd. Éhes és szomjas is vagy, kár volt kihagyni a vacsit.

Az ajtó aztán kinyílik és három alak érkezik, mindegyik nagydarab izomtömeg, s láthatóan nem szteroidfelfújtak. Az egyik kezében egy érdekes fekete fémből (?) vagy istentudja milyen anyagból lévő szerkezetet hoz. A dolog mintha egy mellény lenne, akár a lovagok pléhpáncélja, de ez nem egybefüggő lemez, hanem pántokból álló. Egy lecsupaszított mellkasra hajaz, hol már csak a csontok vannak. Összesen három pánt fut körbe vizszintesen, és a felsőkhöz egy-egy csatlakozik függőlegesen, mint egy trikó válla. Egyik oldalán egy lapos vagy másfél tenyérnyi dobozka.

Két fickó hozzád lép.
- Nyughass, és semmi baromkodás! – szólal meg az egyik, hangja nyilt fenyegetés.
Mögéd állnak és felnyúlnak a karodért. A harmadik fickó a hámot letéve egy szerkezettel a csigán átvetett láncot engedi le búgás kiséretében. A lábad végre teljesen a földre ér, bár izmaid már fájdalmasan görcsben vannak és remeg is a lábad. A két karod erősen fogja a két férfi, majd leoldanak a láncról, és a bilincset is leveszik rólad…

A harmadik férfi a hámmal babrál..
Vissza az elejére Go down
James Harwell

James Harwell


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2011. Apr. 11.
Age : 45

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeVas. Okt. 28 2012, 15:54

[quote="Curse"]2010. szeptember 30. Csütörtök éjjel….
Detroit – A Roncsderby-ben


Az öltönyös alak velem ellentétben hideg fejjel közli a mondókáját. Ez valami hihetetlen, pont ma este kellett nekem elmenni Bobbyhoz, pont ma este kellett Klemannal is összefutnom....bahhh. Majd az öltönyös ahogy jött már úgy is távozik.

Három fickó jön be, leeresztenek. Mondjuk már épp ideje volt a szilárd talaj mert már szinte az egész testem elgémberedett. Vajon a Golgotai keresztfán is ilyen volt héderelni kúszik elém a gondolat legszívesebben elröhögném magam,de a helyzet és a fájdalom nem engedi. Majd mikor a két fickó teljesen megszabadít megkönnyebbülésemben nagy levegőket kapkodok.

Végül mikor rám tették azt a maskarát csak egyetlen dolog jut eszembe elhessegetve minden mást.
-Pisálnom kell!!!
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitimeHétf. Nov. 05 2012, 03:05

Kedves, hőnszeretett, nevelésre és rugdosásra szorulo, majdnem legkedvesebb játékosom!

Ismét sikerült egy ritka minimalista reagot alkotnod, amivel nem tettél a kedvemre. Kérlek bővítsd, árnyald.
- a karid valóban ennyire lazán beletörődik a helyzetébe?
- azt hittem egy nagydumás, nagypofáju, és keményfejü zsaruval játszol.
Javíts ki ha tévednék. Smile

Priviben jelezz ha javítottál.

Jó alkotást.

Obs
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje   Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Mákvirág - Avagy amikor a hóhért akasztják - James Harwell meséje
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pantomim - Kimberly Hill meséje
» Illúzió - Red Hand meséje
» Hús véresen - Carlos Reed meséje
» Szabadesés - Lasandra Yount meséje
» sutniribalröküT - Stacy Westford meséje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Damned Nights :: Detroit Árnyai :: Detroit Archívum-
Ugrás: