Damned Nights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vannak különös éjszakák mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek...... (Edgar Allan Poe)
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kötetlen csevejek

Go down 
+11
Kenzo Daishi
Randall McDovell
Kevin Graves
Vicente Deleon - Red Hand
Marion Byrd
Lauren Nichols
Gabriele "Dawe" Davi
Curse
Filio Mortale
Plague
Admin
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Filio Mortale

Filio Mortale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 47
Tartózkodási hely : Szigethalom

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeKedd Feb. 19 2013, 13:58

Üdv!

Ha esetleg valakit érdekelne egy kis Alien univerzumban játszódó mese az részleteket itt találhat (jelenleg szabad karakterek) : http://karakterbazar.hungarianforum.com/f8-sci-fi

Sajnálom Curse de te nem vehetsz részt a kalandban mivel egyszer már végigjátszottad asztal mellet a feledhetetlen android-fucker "kapitánnyal" What a Face
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeKedd Jan. 01 2013, 21:47

Üdv a pokolban Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kaleva Harmaajärvi

Kaleva Harmaajärvi


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2013. Jan. 01.

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeKedd Jan. 01 2013, 21:25

Hei kusipäät!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeSzomb. Dec. 29 2012, 22:40

Szép estét!

Köszönöm a vendéglátást! Nagyon örvendek, hogy megismerhettelek Titeket személyesen is. Egy élmény volt! Smile Ha tudtam volna, hogy ilyen jó lesz a buli, papának is szólok :p Twisted Evil

Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeSzomb. Dec. 29 2012, 22:10

Jó reggeleekt!

Köszönöm nektek a tegnap esét, aki megjelenésével emelte az est fényét és színvonalát! Smile

U.i: Grófúr sajnálhatja hogy lemaradt e nemes rendezvényről! Razz

C
Vissza az elejére Go down
Kajsa Niequist

Kajsa Niequist


Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Dec. 17.

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeHétf. Dec. 17 2012, 04:19

Én is itten vagyok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeVas. Dec. 16 2012, 14:01

Valaki kösse rá a szótárgépre... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Shiver




Hozzászólások száma : 1
Join date : 2012. Dec. 16.

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeVas. Dec. 16 2012, 13:58

Tervetuloa Pohjanmaalle! Perkeleeeeeeeeeeee!
Vissza az elejére Go down
Dorie Blais

Dorie Blais


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2012. Dec. 12.

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeSzer. Dec. 12 2012, 01:34

Izé... Sziasztok.. Dorie vagyok.. azért vagyok... itt.. hogy... izé... hogy... mert... izé... *és nyúlik a kínos csend*
Vissza az elejére Go down
Kenzo Daishi

Kenzo Daishi


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. Dec. 07.

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimePént. Dec. 07 2012, 21:37

Kedves naplóm,

Végre elérkezett december hetedike. Eljött az idő. Annyi hónapnyi várakozás után én magam is harcba szállok. Szóvirágaim, hasonlataim, gondolatfüzéreim és cizellált allegóriáim úgy vágnak majd eme történet húsába, mint dai-katana a felkelő nap fényében fürdő forgatagba!
Itt az ideje lecsapni eme dekadens fórumra! Dicsőség az ősöknek! Halál Detroitra! HADZSIME!

Kötetlen csevejek Kamikaze___s_last_sunrise_by_hokunin
Vissza az elejére Go down
Randall McDovell

Randall McDovell


Hozzászólások száma : 32
Join date : 2012. Dec. 07.

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimePént. Dec. 07 2012, 21:13

Teszt üzenet
Vissza az elejére Go down
Vicente Deleon - Red Hand

Vicente Deleon - Red Hand


Hozzászólások száma : 74
Join date : 2012. Aug. 21.

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimePént. Okt. 12 2012, 23:33

Bocsi a spamért, én is küldök egy teszt üzenetet, legfeljebb törlöd.
X
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimePént. Okt. 12 2012, 22:15

Mégeccer
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimePént. Okt. 12 2012, 22:07

Próbacseresznye
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeSzer. Okt. 10 2012, 23:05

Pedig érdekelne az ő verziója Very Happy Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale

Filio Mortale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 47
Tartózkodási hely : Szigethalom

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeSzer. Okt. 10 2012, 22:57

Curse írta:
Mindkét lehetőségre mondhatnám hogy igen. Köreinkben Harci-macska a név ami találóan illik rá Very Happy

Mostmár eldöntheted, hogy hogyan fagagtod ki a miértekről Wink

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

1.) Vajon miért is volt ez a "sötét" gyanum.....
2.) A faggatásról meg ismered az elveimet ÉLVEBONCOLÁS What a Face de asszem jelenleg lemondok erről a csemegémről, azért még marad benne egy kevés emberi és most megcsillantom farao
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeSzer. Okt. 10 2012, 22:26

Mindkét lehetőségre mondhatnám hogy igen. Köreinkben Harci-macska a név ami találóan illik rá Very Happy

Mostmár eldöntheted, hogy hogyan fagagtod ki a miértekről Wink
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale

Filio Mortale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 47
Tartózkodási hely : Szigethalom

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeSzer. Okt. 10 2012, 22:18

Curse írta:
Üdv Vén Mocsári Főgenya!

Az a mese átnyergelt priváttá - azaz nem a fórumon folyt még egy jó ideig, - de azóta már valóban vége szakadt. Az okot kérdezd a szereplőtől.

Háháhá Evil or Very Mad

Küldjek neki innen PM-et vagy esetleg valójában tudom (OOC) hogy kiről is vagyon szó cyclops
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale

Filio Mortale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 47
Tartózkodási hely : Szigethalom

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeSzer. Okt. 10 2012, 22:17

Postfarm!

No meg egy kis segítség az olvasni vágyóknak (Virtuális Könyvtár) és leleményeseknek

Kötetlen csevejek F0vgk3Kötetlen csevejek 2dc70w6Kötetlen csevejek F0vgk3
Virtuális Könyvtár

Én vagyok az új módszer, Az eljövendő rendszer
– My Life with the Thrill Kill Cult, „A testen túl”
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeSzer. Okt. 10 2012, 22:16

Üdv Vén Mocsári Főgenya!

Az a mese átnyergelt priváttá - azaz nem a fórumon folyt még egy jó ideig, - de azóta már valóban vége szakadt. Az okot kérdezd a szereplőtől.
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale

Filio Mortale


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Mar. 04.
Age : 47
Tartózkodási hely : Szigethalom

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeSzer. Okt. 10 2012, 22:13

Ave!

Uff felnéztem, ahogyan ígértem most elhúzok aludni.....
Amúgy ha nem vagyok vindisgréc Lasandra Yount karmolászós "rémtörténete" miért halt le annó ?
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeKedd Okt. 02 2012, 15:23

Üdv Minden Kedves Játékosomnak!

Az élet megint beszól Rolling Eyes
A gépem elkezdett rendetlenkedni, így gőzerővel muszáj archiválnom, ami még a csekélyke méretű (150G) vinyóm esetében is húzósnak igérkezik. Aztán még egy próbálkozással újrahúzom a gépem, hátha ezzel "meggyógyíthatom" a fagyásokat, restratokat, stb. Emiatt a játékok néhány napig pause módba lépnek. Igyekszem hétvégére megoldani a problémát és folytatjuk a mókákat.

Addig is türelmeteket kérem, és némi imát, stb hogy ezen mód orvosolható legyen a dolog.

Üdv:
C
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29 2012, 22:10

Szia!

Hajrá, győzzön a...

..mesélő Very Happy Very Happy

king
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeSzomb. Szept. 29 2012, 21:58

Sziasztok! Jövök én is játszani Smile
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitimeVas. Szept. 16 2012, 13:42

Ha valaki nagyon unatkozik reagszünetben:
http://napirajz.hu/
Very Happy Very Happy


A hozzászólást Curse összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 24 2012, 21:32-kor. (Reason for editing : Curse)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kötetlen csevejek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kötetlen csevejek   Kötetlen csevejek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kötetlen csevejek
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Damned Nights :: Off-topic :: Csevegő-
Ugrás: