Damned Nights
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Vannak különös éjszakák mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek...... (Edgar Allan Poe)
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Közlemények

Go down 
SzerzőÜzenet
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Közlemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemények   Közlemények I_icon_minitimeHétf. Nov. 19 2012, 12:42

Kedves Hőn Imádott Játékosaim!

Ezennel megkérek mindenkit, hogy ha már egyszer felkerült egy reag, abba ne történjen módosítás, változtatás. A fórumos játéknak pont az a lényege hogy az embernek van ideje átgondolni, megfontolni alaposan mit csinál, mond, gondol a karaktere, s csak miután kiforrott a reag akkor kerüljön posztolásra. Mivel időm igencsak véges mostanság, és a reagjaitokat nagyrészt több részletben tudom csak megírni, külön gond nekem ha folyton azt kell lesnem hogy ki mit javít, illetve ez miatt a saját meseszövésemet is folyton új mederbe terelgetni.
A fenti kérésem alól természetesen a helyesírási hibák és elgépelések, illetve nagyon értelmetlen mondatok kivételek, ugyancsak felmentést kapnak azok akiknél én kérem hogy valamit írjon át mert nem reális, vagy éppenséggel valamit kihagyott a reagból.

Köszönettel:
Curse
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Közlemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemények   Közlemények I_icon_minitimeVas. Szept. 16 2012, 02:15

Kedves imádni való játékosaim!

Az élet kegyessége folytán újra van munkám, ámbár ez jár námi hátrányokkal, s nem csak nekem.
A reagokat olyan ritmusban fogom tudni adagolni, és alkotni ahogy a szabadidőm, és az agyi kapacitásom engedi. Ez azt eredményezi hogy bizony lesz akár 2-3 napos szünet is, adott esetben. Ám mivel a fórumos játék sajátossága a nem épp gyors játékmenet, ez gondolom senkinek nem okoz gondot. Tehát türelmesek legyetek és cserébe én is így viszonyulok hozzátok. Reményeim szerint a most kialakult csapatka hosszú-hosszú ideig fog tudni nálam játszogatni, amennyiben persze nem unjátok meg a dolgot.
Mindenkinek kellemes borzongásokkal teli játékot kívánok!

Curse
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Közlemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemények   Közlemények I_icon_minitimeVas. Júl. 17 2011, 23:46

Sziasztok!

Ezúton jelzem hogy néminemű problémák miatt a mesélői postok drasztikusan lecsökkennek az elkövetkezendő néhány hónapban.
A minimum és a maximum is egyaránt heti 1 reag lesz a részemről. Ennek a héten belüli napját jelenleg nem áll módomban megmondani.
Mindenkitől elnézést és türelmet kérek.

Üdv:
Curse
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Közlemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemények   Közlemények I_icon_minitimeKedd Jún. 28 2011, 19:16

Figyelem!
A játéktér fórumaiban megfordítottam a bejezgyések sorrendjét. Így minden helyen a legelső hozzászólás mindig a legfrissebb.
Vissza az elejére Go down
Curse

Curse


Hozzászólások száma : 724
Join date : 2011. Feb. 24.
Age : 50

Közlemények Empty
TémanyitásTárgy: Közlemények   Közlemények I_icon_minitimeKedd Jún. 28 2011, 19:15

Itt találhattok minden, a játékra vonatkozó változtatást. Ide kérem beírni a hiányzásokat, én is itt fogom jelezni a szüneteket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Közlemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Közlemények   Közlemények I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Közlemények
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Damned Nights :: Detroit Árnyai :: Detroit Játéktér-
Ugrás: